Jeśli chcesz bezpośrednio kupić oryginalny minerał zeolit-klinoptylolit Vita Pure firmy LavaVitae, kliknij w obrazek poniżej:

 

 

 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie są inne możliwości – w jaki sposób możesz współpracować z firmą LavaVitae, przejedź na koniec poniższego tekstu 😉

 

 
 

Kilka słów o produkcie Vita Pure
firmy LavaVitae 

Vita Pure wiąże zanieczyszczenia organizmu już w przewodzie pokarmowym i jednocześnie uwalnia do organizmu cenne minerały i pierwiastki śladowe. To działanie imponująco potwierdziły badania.

Vita Pure 
– wiąże zanieczyszczenia i niezawodnie je eliminuje
– regeneruje i chroni barierę ściany jelita
– odciąża organy detoksykacyjne wątrobę i nerki
– przekazuje ponad 30 różnych minerałów i pierwiastków śladowych

Skąd wziął się Kamień Życia

Wulkaniczny minerał zeolit-klinoptylolit powstał miliony lat temu, gdy żarzący się popiół z lawy wlewał się do czystych, pierwotnych oceanów. To właśnie wtedy nastąpiła prawdziwie alchemiczna fuzja wody i ognia, która utworzyła tę szczególną skałę.

Jego unikalna struktura siatki krystalicznej zawiera czystą, krystaliczną wodę wzbogaconą ponad 30 różnymi minerałami i pierwiastkami śladowymi w formie koloidalnej.

Przede wszystkim jego wyjątkowa siła wiązania wielu toksyn środowiskowych sprawia, że ten naturalny minerał jest tak wyjątkowy i w coraz częściej określa się go surowcem XXI wieku.

Mistrz oczyszczania

Już Hipokrates, Paracelsus czy wielka Hildegarda z Bingen używali minerału wulkanicznego do usuwania szkodliwych substancji z organizmu. Przez ostatnie sto lat zanieczyściliśmy naszą ziemię w bezprecedensowy sposób. Stale rosnąca ilość toksyny środowiskowe coraz bardziej kumulują się w ludzkich organizmach, a eksperci w dziedzinie zdrowia obecnie zalecają trwającą całe życie bezalternatywną detoksykację. Niezwykle wysoka zdolność zeolitu do wiązania metali ciężkich, substancji radioaktywnych i pestycydów, takich jak glifosat, staje się coraz ważniejsza i ma nieocenioną wartość dla ludzkości.

Najwyższej jakości produkt medyczny

W przypadku Vita Pure, fizyczne właściwości wulkanicznego minerału zeolitu są znacznie wzmocnione przez opatentowany proces przygotowania. Technologia PMA zapewnia ogromne powiększenie powierzchni mikrokryształów i tym samym wzmożoną wymianę jonową w organizmie. Dzięki temu przyciąganie zanieczyszczeń i zdolność do uwalniania minerałów są mocno zwiększone i wykraczają daleko poza właściwości surowca.

Aby dodatkowo wzmocnić działanie Vita Pure, dodano 10% dolomitu. Ta mączka skalna zawiera większość makroskładników magnezu i wapnia w doskonałych proporcjach. Optymalizuje to równowagę mineralną, a także prowadzi do poprawy właściwości wymiennych minerału wulkanicznego.

Produkt medyczny Vita Pure jest stale sprawdzany pod kątem jakości i czystości przez niezależną jednostkę certyfikującą. Jego skuteczność została potwierdzona w badaniach przedklinicznych i klinicznych, a badania nad nim są nadal kontynuowane.


 

Co wyróżnia Vita Pure od innych zeolitów na rynku?

„Zeolit ​​zeolitowi nierówny”! Istnieje około 150 rodzajów zeolitu, ale tylko zeolit-klinoptylolit nadaje się do spożycia przez ludzi. Istnieją również duże różnice na rynku klinoptylolitów, w końcu niewłaściwy zeolit ​​może wyrządzić więcej szkody niż pożytku! Ponieważ ten minerał wulkaniczny ma ogromną siłę wiążącą metale ciężkie i toksyny, czystość i jakość użytego materiału ma szczególne znaczenie. ”
W przypadku Vita Pure tylko najczystsze surowce najwyższej jakości są używane, mikronizowane i aktywowane w opatentowanym procesie przetwarzania. Ostatecznie obowiązuje następująca zasada: im drobniejszy proszek skalny zostaje mielony, tym silniejsze jest jego przyciąganie szkodliwych substancji w organizmie. Vita Pure ma wymiernie silniejsze działanie oczyszczające w organizmie niż w zwykły sposób rozdrobnione lub nieoczyszczone produkty.
Ponadto LavaVitae aktywuje wszystkie produkty specjalnym procesem naturalnego rezonansu. To sprawia, że ​​składniki są bardziej biodostępne i znacznie poprawia ich właściwości aktywne na poziomie komórkowym. Vita Pure gwarantuje optymalną skuteczność przy maksymalnym bezpieczeństwie.

W zależności od tego, która opcja Cię interesuje – kliknij w jeden z wybranych obrazków, a otworzy się nowe okno.
1. Jeśli chcesz po prostu kupić produkty firmy LavaVitae.
2. Jeśli chcesz kupować i być zarejestrowanym, jako kupujący na stronie LavaVitae.
3. Jeśli chcesz kupować i polecać produkty LavaVitae.
4. Jeśli chcesz zostać partnerem firmy LavaVitae – kupować, polecać i sprzedawać produkty.

 

 
Numer identyfikacyjny partnera (gdyby był potrzebny): 6724778

System wynagradzania (jeśli jesteś zainteresoway)