Jeżeli nasz poród nie przebiegał w sposób wzorcowy czyli lotosowy, oznaczający w skrócie możliwość fizycznej i energetycznej transformacji łożyska – dla zasilenia dziecka i zaopatrzenia go we wszystkie potrzebne mu na to wcielenie elementy… Wtedy idziemy w ten świat fizyczny niejako wybrakowani.

Może się to objawiać nieustającą tęsknotą za czymś nieokreślonym, byciem niekompletnym, niezdecydowanym, zagubionym, może to powodować dysfunkcje na wielu poziomach.

Łożysko jest częścią ojca, to baza męska na to wcielenie, pakiet nie tylko substancji odżywczych lecz również informacji wnoszonych przez ojca jako aspektów męskich, których jeśli pępowina zostaje odcięta, jesteśmy pozbawiani.

W polach informacji są wzorcowe zapisy porodu lotosowego, a każde pole naturalnie pragnie powrotu do matrycowego ustawienia czyli harmonii. Tym bardziej jesteśmy do tego w życiu popychani przez ciągłe poczucie braku i impulsy do poszukiwania czegoś utraconego.

Na warsztatach wchodząc fizycznie w takie wzorcowe pole informacji naszego porodu przestawiamy niejako zwrotnicę wykolejonego pociągu w zapisie naszego DNA i pamięci komórek na właściwe tory… potem pociąg po prostu już „wie” jak ma jechać.

Biorąc udział w ustawieniach w polu informacji porodu wzorcowego możemy też doświadczyć tego zdarzenia z różnych perspektyw – wchodząc w pole mamy, taty, łożyska, dziecka, czy samej akcji i procesu porodu lotosowego.

W ramach warsztatów popracujemy również dla chętnych – w gratisie z aspektem pieniędzy w naszym polu prosperowania finansowego.

Warsztaty prowadzi Katarzyna Sylwia Jędrzejczyk.
Kasia – prowadząca i wspierająca ludzi na ich drodze do odnalezienia własnej istoty źródłowej, samoidentyfikacji i samostanowienia. Bioenergoterapeutka. Od paru lat pracuje z ludźmi w sesjach wspierając ich w wychodzeniu z wewnętrznych i zewnętrznych izolacji oddzielających ich od właściwej wartości istoty i radości istnienia. Pomaga w odzyskiwaniu własnego połączenia ze źródłem, co daje możliwość późniejszej samodzielnej pracy w odzyskiwaniu siebie i zrzucaniu wszystkiego co nie jest dla nas wspierające. Informacje zbiera wielowymiarowo… z pola danej istoty, ze źródła, z wszelkich pól informacji w zależności od zaistniałych potrzeb… poprzez jasnowidzenie… jasnowiedzenie… odczuwanie wibracyjne drugiej istoty polem serca.

inwestycja: 450zł
miejsce: ul. Grażyny 15, Warszawa
termin: 22-23 września 2018
sobota: 10:00-14:00 i 15:00-19:00
niedziela: 10:00-14:00 i dla chętnych gratis – pole finansów od 15:00-19:00

Prosimy o wpłatę zaliczki: 200 zł
na konto w Mbank:
Katarzyna Jędrzejczyk
89 1140 2004 0000 3102 7556 3587

Kontakt do organizatorki:

Adres e-mail:
Numer tel.: 782 685 614
Nick na skypie: kuleczka336

Poniżej możesz obejrzeć wywiady z Kasią:

Zapraszam do udziału w warsztatach
Kasia 🙂