Kobiety od wieków rodziły dzieci wspierane przez wspólnoty kobiet. Były znachorkami swoich wiosek, łączyły się z cyklami Księżyca, śpiewały i tańczyły, szanowały Matkę Ziemię i Ojca Słońce, używając roślin i ziół jako lekarstwo.

Ta Sztuka Bycia we wspólnocie kobiet została zagubiona przez wiele stuleci i tylko w ciągu ostatnich kilku lat, wraz z nową świadomością, którą wkroczyliśmy w 2012 r. zaczynamy ponownie powracać do pradawnych kobiecych sposobów bycia, miłości, mocy, magii, które odradzają się w naszych łonach, naszym sercach i jest MEDYCYNĄ – Uzdrowieniem dla naszej Duszy.

Każda kobieta, która obudziła swoje łono, która uznaje swoją matkę za planetę Ziemię, ojca za Ojca Słońce, która żyje z serca i i czuje w sobie zew natury jest Kobietą Medycyny – Uzdrowicielką. Alchemiczką miłości i życia. Kobietą Miłości, która była dawno zapomniana i ukrywana. Kobietą mocy. Kobietą Magii.

Dołączcie do Sylwestrowego Sabatu, uzdrawiania, magii, szamańskiej podróży, ceremonii, tanca i piesni w siostrzanym kregu!

Gdzie przypomnimy sobie, kim jesteśmy, gdzie zostaniecie wtajemniczone w pradawne sposoby bycia Kobietą, gdzie będziecie mogły ponownie połączyć się z naturalną mocą swojego łona, odzyskać swój głos i pamięć Wojowniczki, Uzdrowicielki, Wiedźmy, Zielarki, Kapłanki, Douli, Kobietą Ziemi, którą jesteś.

co przeżyjesz w weekend:

– prawdziwe połączenie z samym sobą i innymi kobietami
– transmutacja lęków w zaufanie i jasność
– ponowne połączenie z macicą i otrzymanie błogosławieństwa łona
– przeżyj siebie poprzez archetypy kobiecości
– włączaj do swojego życia elementy powietrza, ognia, ziemi i wody
– połączenie z twoim dzikim zwierzeciem
– integracja kobiecej i męskiej energii
– konstelacje szamańskie
– rytuały na cześć twojej świętej kobiecej natury
– odkrycie twoich darow
– szamańska podróż, aby odzyskać pamięć Szamanki, która w nas drzemie.
– odkrywanie swojego naturalnego głosu i śpiewanie pieśni szamanskich
– praktyki ziemi, które wam dadzą energie i nauczycie się jak ją dawać mężczyznom.

W noc Sylwestrowa zapraszamy naszych ukochanych mezczyzn aby uczcic nowy Rok razem. To jest najpiekniejsze mezczyzni i kobiety razem sa czruja i celebruja. ❤️

MIEJSCE: CZERESNIOWE POLE
mapka doajzdu na: www.czeresniowepole.blogspot.com
Uroczy dom blisko dwóch lasu bemowskiego i Puszczy Kampinowskiej, gdzie podchodze sarny i łosie.

WYŻYWIENIE
Bardzo smaczna, urozmaicona weganska kuchnia.
W ciągu dnia dostęp do ciepłych napojów i przekąsek,
lunch dwudaniowy: pożywna zupa i drugie, ciepła obiadokolacja.

PEŁNE UCZESTNICTWO
980 PLN Warsztaty, zaplata do Grudnia 13go
1300 PLN po 13 Grudnia
pobyt, wyżywienie wegasnkie, jedzenie i kolacja Sylwestrowa

ORGANIZACJA:
Zapisy: czeresniowepole@gmail.com
Organizator: Katarzyna Auli Barszczewska
czeresniowepole@gmail.com
tel: 606 363 121

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/643913082399239/

Zapraszamy serdecznie!

————————————————– ————————-
Amaru jest ” Mujer Medicina” – opiekunka starodawnych praktyk kobiecych i mądrości przodków i łona. Jej praca skupia się na przywracaniu Świętej Kobiecosci i i rozpoznaniu Dzikiej i Madrej Istoty w nas samych. Tylko, gdy odnajdziemy w sobie samych Boską Naturę, zaakceptujemy naszą Rolę Opiekunów, którymi jesteśmy dla Matki Ziemi i będziemy żyć z nią w harmonii. Przez prace konstelacyjne, rytuały, oddychanie, szamanizm i praktyki świadomego porodu, przypomina kobieta i mezczyzna ich moc.

Mieszka na Ibizie. Podróżuje do Peru i Kolumbii, gdzie studiuje z Szamankami i Szamanami w dżungli i Andach, aby pamiętać starożytne praktyki przodków i Matki Ziemi.
————————————————– ———————-
Moja droga Amaru, bez słowa tym weekendowy warsztacie! Twoja praca jest niesamowita. Jestes silna, kochająca i zmieniająca życie. Czuję się zaszczycona, że mogłam być tu dzisiaj i że współpracowaliśmy. Wdzięczność za spotkanie z tobą, Humita Lotus