Zapraszamy na spotkanie z ROBERTEM SCHWARTZEM, autorem „Odważnych Dusz” i „Daru Duszy” oraz specjalistą hipnozy regresyjnej.
Organizatorem spotkania był Włodzimierz Osiński z ARS LIBRA

Czy ciekawi Cię Twój plan życiowy – plan, który powstał, zanim się urodziłeś?
Robert opowiada, o wiedzy jaką uzyskał dzięki badaniom nad tym co dzieje się z nami w okresie między życiami, współpracując z osobami o zdolnościach mediumicznych. Zanim się urodzimy, planujemy wraz z przewodnikami okoliczności, relacje partnerskie i główne wyzwania, jakich doświadczymy w naszym nadchodzącym życiu.

Jakie jest duchowe znaczenie i cel Twoich związków, relacji partnerskich oraz najważniejszych wyzwań pojawiających się w twoim życiu?

Warto spojrzeć na swoje życie z perspektywy tych decyzji, które podjęliśmy jeszcze przed wcieleniem. Jest to głęboko uzdrawiające doświadczenie – oświecające i przemieniające życie  😉

Szczerze polecam książkę Roberta Schwartza „Odważne Dusze” – możemy przyjrzeć się planowaniu swoich przyszłych żyć przez kilka kolejnych osób i zaobserwować jak te plany mają się do ich obecnego życia. Daje to szeroką perspektywę, z której możemy analogicznie zrozumieć, że to co nam się przytrafia, co często oceniamy jako trudne doświadczenia jest w rzeczywistości wielkim darem dla nas. Często ci, których oceniamy jako swoich najgorszych wrogów, lub naszych krzywdzicieli to nasi najwięksi duchowi przyjaciele.

kliknij na książkę

Kontakt do organizatora warsztatów z Robertem Schwartzem:
www.arslibra.pl

Strona Roberta Schwartza:
www.yoursoulsplan.com

Ilość wejść: 180