Zapraszamy do wysłuchania 2 części rozmowy z Teresą Skrzypczyk – refleksolog, która po latach poszukiwań i poznawania rożnych metod alternatywnego leczenia doszła do momentu, w którym zdała sobie sprawę jak najskuteczniej może pomagać człowiekowi w przywracaniu równowagi w organizmie.

Teresa tak mówi o sobie:
„Mam szczęście, ponieważ odkryłam w sobie potencjał, który pozwala mi na robienie w życiu tego co kocham. To dla mnie radość, motywacja i uczucie satysfakcji. Na podstawie mojej pracy i wieloletniego doświadczenia naturoterapeuty mogę z przekonaniem stwierdzić, że to właśnie natura daje nam najprostsze rozwiązania.

Świadomie zdecydowałam się na wypróbowanie różnych systemów żywieniowych, ziół i innych terapii naturalnych. Szybko dostrzegłam ich znakomite efekty. Po szkoleniu z ziołolecznictwa, które odbyłam by poszerzać swoja wiedzę z zakresu naturoterapii, podjęłam naukę w Polskim Instytucie Refleksologii METODĄ INGHAM. Intensywna praktyka refleksologia stóp, twarzy umożliwia mi trafne rozpoznawanie nieprawidłowości i przywracanie naturalnej równowagi w ludzkim organizmie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich klientów ukończyłam szkolenia w Międzynarodowym Instytucie Lone Sorensen, w zakresie wykonywania Japońskiego Liftingu Twarzy.

Z rzadkimi wyjątkami, uzdrowienie może być osiągnięte przy użyciu tylko naturalnych metod leczenia, które są nam dostępne od tysięcy lat. Po zdiagnozowaniu przyczyny dolegliwości za pomocą Badania Żywej Kropli Krwi , Analizy Pierwiastkowej Włosów, czy też wyszukaniu złogów podczas zabiegu refleksologii na stopach i twarzy zalecam odpowiednie zioła, czy naturalne suplementy , odpowiednią dietę, oczyszczanie i regenerację organizmu.

Ponad 6 lat temu poczułam moc uzdrawiającej energii i zaczęłam wykonywać zabiegi energetyczne dla osób, które takiej terapii potrzebują. Jako zabieg terapeutyczny wykorzystuję też Dwupunkt. Jest to prosta metoda przywracania równowagi ma każdym poziomie. Metoda Dwupunktowa daje szybkie, często natychmiastowe efekty, uzdrawia się ciało, rozwiązują się problemy osobiste, zawodowe. Manifestuje się porządek na każdej płaszczyźnie życia.”

Pierwsza część rozmowy z Teresą:

Jeśli chcesz zapisać się na Kurs japońskiego autoliftingu twarzy do Teresy Skrzypczyk, kliknij poniżej:

Kontakt:
www.przestrzen-naturoterapii.pl

Ilość wejść: 109