Serdecznie zapraszamy na wykład Anety Wychorskiej, który odbył się 7-8 września 2019 r. podczas Konferencji Zdrowe Ciało – Zdrowa Psychika – Zdrowa Planeta w Jastrzębiu-Zdrój.
Aneta Wychorska od 2010 r. roku jest dyplomowanym neurorefleksologiem twarzy i rąk certyfikowanym przez Instytutio de ReflexologiaFacial&Podal w Hiszpanii utworzonym przez LoneSorensen – światowej sławy terapeutkę w zakresie terapii neuroodruchowych.
W ramach szkoły JongBaikEducation z Wielkiej Brytanii ukończyła u twórcy szkoły JongKookBaik’a aurikuloterapię, guasha i rewitalizację twarzy z wykorzystaniem akupunktury estetycznej.
W Instytucie Medycyny Chińskiej w Krakowie zdała egzamin z Kursu Profilaktyki i Leczenia Dietą wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.
W 2017 r ukończyła naukę w Instytucie Medycyny Klasztornej w Panewnikach zdobywając tytuł fitoterapeuty zielarza, oraz w 2019 r. w instytucie Medycyny Chińskiej TOMO w Gdańsku roczny kurs Połączenie Zachodniego Ziołolecznictwa Medycyny Chińskiej i Farmakologii. Od 2017 roku posiada uprawnienia nauczyciela Medytacji Mindfulness i systematycznie prowadzi kursy redukcji stresu wg metody MBLC w Centrum Prana.
W 2018 roku w Poznaniu rozpoczęła studia nad RecallHealing – totalna biologia, mając na uwadze biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób. Nauki pobiera u samego źródła tj. twórcy tej metody Gilberta Renaud.

Wątki wykładu:

  • na jakie dolegliwości zalecana medytacja uważności
  • korzyści z medytacji uważności
  • 3 minutowa przerwa na oddech
  • kolejna edycja Kursu medytacji uważności Mindfulness na wiosnę 2020 r. można się zapisywać jeśli

Kontakt do Anety Wychorskiej: www.centrumprana.pl


Ilość wejść: 43