Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Williamem Meaderem – nauczycielem i wykładowcą Filozofii, Psychologii i Astrologii Ezoterycznej z USA, autorem książki „Shine Forth: The Soul’s Magical Destiny (Rozbłyśnij: Magiczne Przeznaczenie Duszy).

William Meader jest znanym w wielu krajach nauczycielem Filozofii Ezoterycznej, znanej także jako Perennial Wisdom czyli Odwieczna Mądrość.
William doskonale łączy swoją wiedzę, umiejętności edukacyjne i swój własny wgląd. Nauka, którą przekazuje, łączy współczesny duchowy rozwój z praktycznymi narzędziami i pomaga rozpoznać i zacząć manifestować w świecie zewnętrznym plan duszy.

Rozmowę przeprowadził Aleksander Berdowicz, a całość przetłumaczyła na język polski Urszula Klimko. Dziękujemy za udział i wkład 🙂

Podczas rozmowy wspólnie zastanowimy się czym jest Dusza, porozmawiamy o 7 typach Dusz i 7 celach egzystencji. Zastanowimy się nad drogą od przebudzenia do oświecenia. William zdradzi 3 rzeczy, które pomagają w połączeniu się ze swoim własnym wewnętrznym prowadzeniem.
W rozmowie też poruszono kwestię czakr i ich znaczenia oraz temat różnych rodzajów karmy. Omówiono też obecną sytuację i zmiany na Ziemi po 2012r. w jakich jesteśmy zaszczyceni uczestniczyć. Zapraszamy do oglądania 🙂

William Meader wykłada obecnie w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szkocji, Niemczech, Holandii, Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie i USA.
W tym roku po raz pierwszy będzie w Polsce!

William Meader po raz pierwszy w Polsce z Warsztatem: Dusza i Jej Kreatywne Przeznaczenie – 16 listopada 2019, Warszawa


Poniżej Dwa wykłady Williama, które miały miejsce w ostatnim roku – Odpowiadając na Wołanie Duszy oraz Praktyczny Mistycyzm: Droga Przyszłości (polskie napisy- trzeba je włączyć na ikonce)Więcej na stronie organizatora warsztatów Williama w Polsce: www.samoświadomi.pl

Strona Williama Meadera: www.emergentlight.com


Ilość wejść: 58